Відправити смс на мтс

Ужаснона двойкуна тройкутак себехорошо (989 оценок, в среднем: 5,00 из 5)
Loading ... Loading ...

Відправити смс на мтс ви можете безкоштовно та цілодобово скориставшись нашим сайтом. Якщо потрібно повідомити щось родичам і знайомим з будь-якого місця, де ловить інтернет — скористайтесь нашим сервісом otpravitsms.com.ua.
У будь-якої сучасного людини все частіше виникає потреба в активній переписці короткими повідомленнями, саме тому наш сервіс допомагає як великого бізнесу, так і звичайному студенту в цій тривіальної задачі. Ви можете поїхати відпочивати і забути свій телефон вдома — не біда, ви завжди можете відправити смс на мтс з будь-якого комп’ютера, ноутбука або планшета — достатньо підключитися до інтернету і ввести в браузер адресу нашого сайту otpravitsms.com.ua, де ви можете абсолютно безкоштовно і без плати за роумінг відсилати повідомлення коханим і близьким людям.
Сервісом користуватися дуже зручно, вам потрібно дочекатися червоної кнопки «Відправити SMS» натиснути на неї, потім перед вами з’явиться форма відправки:
• Вибираємо код оператора мтс, який вам необхідний(050, 066, 095, 099);
• Вводимо сім цифр номер телефону абонента
• Вибрати тип повідомлення, якщо писати латинськими літерами вміститься 128 символів, якщо писати звичайними російськими або українськими літерами то вміститься 38 символів в одному повідомленні.
• Якщо ви хочете написати повідомлення латинськими, але незручно писати на латині — поставте галочку «Використовувати транслітерацію», таким чином ви можете перетворити наші символи, латинські автоматично, для цього не забудьте вибрати тип повідомлення «кирилиця».
• Коли будете писати повідомлення переконайтесь, що ви не використали максимум символів, внизу біжать циферки які підказують скільки символів може вмістити повідомлення.
• Вводимо англійські символи і цифри, які вказані на малюнку і натискаємо «відправити SMS»
• Якщо ви все зробили правильно — повідомлення відправиться, перед вами з’явиться вікно .що ваше повідомлення успішно відправлено.

Будьте завжди на зв’язку разом з нашим сервісом, безкоштовно відправляйте смс, діліться враженнями, спілкуйтеся — це завжди єднало людей і дарувало позитив!

Для відправки смс використовується джерело:www.mts.com.ua