Відправити смс на лайф

Ужаснона двойкуна тройкутак себехорошо (212 оценок, в среднем: 4,42 из 5)
Loading ... Loading ...
Якщо вам потрібно відправити смс на лайф тоді скористайтеся нашим сайтом і безкоштовно відправляйте повідомлення рідним і близьким!
Сервіс otpravitsms.com.ua дуже простий і зрозумілий кожному, вбиваєте семизначний номер кому збираєтеся надіслати повідомлення на забувши вибрати код оператора перед введенням номера. Можна відправити смс на лайф російською або українською мовою — тоді довжина повідомлення обмежується 32 символами, чи ж можна написати английсикими літерами і тоді довжина повідомлення збільшується до 160 символів. Також внизу можна додати свій підпис, що дуже зручно, щоб адресат смски зрозумів від кого прийшов мессейдж.
Щоб скористатися сервісом відправки смс, виконайте наступне:
• Вводимо номер
• Вводимо повідомлення
• Вводимо перевірочні символи
• Відправляємо (обмеження 3 безкоштовні смски у день)
З отриманих результатів досліджень з комунікацій, в Україні з усіх верств населення саме студенти і молоді люди у віці від 18 до 25 років користуються послугою відправити смс на лайф через інтернет. Пояснюються результати тим, що студенти мало заробляють або зовсім не заробляють, щоб оплатити собі мобільний зв’язок, тому вони вибирають сервіс otpravitsms.com.ua для спілкування і листуванням між друзями і родичами. Інші люди відправляють повідомлення таким чином, в екстрених випадках або коли закінчилися гроші на телефоні. У будь-якому випадку всі відзначають сервіс дуже потрібним і корисним. Що нас найбільше здивувало, що один відсоток опитаних зізналися, що показали як відправляти смс на лайф безкоштовно своїм бабусям і дідусям, і ті успішно користуються цією послугою.
Лайф один з найпопулярніших мобільних операторів в Україні, і не дивно, адже цінова політика оператора найбільш лояльна до своїх абонентів. Запитайте кого завгодно — від бабусі до студента — дешевше зв’язку в Україні немає, ніж у оператора Лайф.
Доступні ціни це не вирішальний фактор чому люди використовують даного оператора в якості основного або додаткового. Існує ще стабільність тарифів, якщо оголошені дзвінки і смс безкоштовно — значить, дійсно, буде безкоштовно без абонплат та інших обставин обдирающих нашу кишеню.

Для відправки смс використовується джерело:www.life.com.ua