Відправити смс на київстар

Ужаснона двойкуна тройкутак себехорошо (484 оценок, в среднем: 4,71 из 5)
Loading ... Loading ...
На нашому сайті ви завжди можете відправити смс на київстар безкоштовно. Вбиваєте код номера, потім номер абонента, заповнюєте поле
«повідомлення» якщо писати латиною — поміститься більше символів близько 120, якщо писати кирилічними
звичними нам тоді влізе близько 70 символів.

Відправити смс на київстар ви можете у нас безкоштовно і без реєстрації.
Наш сервіс працює на всіх пристроях: компьютарах, ноутбуках, мобільних телефонах і планшетах. Просто зайдіть на сайт, впишіть номер кому хочете відправити повідомлення, напишіть коротко суть теми і підпис від кого повідомлення, зберіть цікавий пазл-антиробот і тисніть кнопку відправити. Вітаємо ваше повідомлення надіслано!

Бувають такі ситуації в житті, що дуже часто потрібно відправити смс на київстар коли у вас закінчилися гроші або під рукою немає мобільного телефону, а лише комп’ютер з включеним інтернетом. Смс завжди допомагало людям в спілкуванні, і ми не виняток — наш сервіс покликаний з’єднати тисячі людей, забезпечити їх якісним сервісом зв’язку повністю безкоштовно.

Наш сервіс працює цілодобово без вихідних та перерв, зайти і відправити смс на київстар можна з будь-якої країни або куточка Земної кулі, де б ви не перебували — ви завжди зможете покластися на нас.

У чому переваги нашого сервісу перед іншими:

  • Наш сервіс повністю безкоштовний.
  • Якісна робота сервісу — все смс доходять до адресатів.
  • Стабільна робота 24\7 без вихідних і перерв 365 днів в році 100% доступний.
  • Простота і зручність користування.
  • Швидкість роботи в більш ніж в 12 разів вище анологичных сервісів.
  • Зроблено для всіх — може користуватися кожен, не залежно від местарасположения, країни, браузера та ін.

Відправляючи смс через наш сайт otpravitsms.com.ua ви повинні пам’ятати, що ваше повідомлення буде відправлено з адресатом 777, тобто службового номери повідомлень Київстар, тому вам обов’язково потрібно підписатися у повідомленні, щоб ті, кому ви відправляєте, зрозуміли від кого ця смс. Особливо коли ви намагаєтеся відправити смс на київстар своїм батькам, бабусям і іншим родичам — щоб не налякати їх — підпишіться чітко і зрозуміло, від кого смс. Радимо навіть відправити подальшу смс з роз’ясненнями щоб не викликати підозр у рідних, і що з вами все в порядку.

Тільки у нас ви отримаєте якісний і швидкий сервіс, який допоможе вам безкоштовно відправляти повідомлення в будь-якому місці з будь-якого пристрою в найкоротші час. Сервіс зручно оформлений і не перенасичений графікою, перше, чим ми керувалися, створюючи цей сайт — перш за все, зручність користування сервісом, а також якість надаваних послуг. Не будемо скромничати, нашими послугами щодня користуються тисячі користувачів і завжди залишаються задоволені — адже хто ще може надати безкоштовну відправку смс на київстар крім нас? Якщо вам подобається наш сайт і сервіс — не забудьте поставити лайк або твітнуть наш сервіс — таким чином, ви допоможете сотням тисяч людей дізнатися, що є ще ресурси, які не беруть гроші за свої послуги. Спасибі що завітали і вибрали наш сайт, ми завжди раді вам!

Для відправки смс використовується джерело: www.kyivstar.net